Õpetajad

Andres Alaru

Andres Alaru

basskitarri-, bändi-, kontrabassi- ja klaveriõpe

Lõpetasin 2017 aasta kevadel magistrantuuri Haagi Kuninglikus Konservatooriumis jazzkontrabassi erialal, kus kõrvalerialana õppisin ka jazzklaverit. Alates 2018 aasta jaanuarist töötasin ühe semestri Korful, Kreekas Joonia…

E-mail: andres@meero.ee

Read more
Annika Lundver

Annika Lundver

eelkooliealiste laste rühmad ja soololaul

Minu muusikaline teekond algas juba 5-aastasena, kui asusin laulma Lasteekraani Muusikastuudios, kus ma laulsin 11 aastat. Selle aja jooksul sain laulda väga palju erinevaid laule…

E-mail: annika@meero.ee

Read more
Anu Lõhmus

Anu Lõhmus

kooliealiste laste ja noorte rühmad

Pisikese tüdrukuna soovisin üle kõige saada suure pere emaks ja õpetajaks. Ja õnneks on nii läinud ka - olen kahe imelise tütre ema ja maailma…

E-mail: anu@meero.ee

Read more
Ats Tani

Ats Tani

kitarri- ja ukuleleõpe

Minu muusikaline tegevus algas lasteaia kolmandal aastal, mil hakkasin käima sagedasti laulukonkurssidel ja õnneks olid need minu jaoks väga edukad. Laulsin kogu aeg, pea kõikide…

E-mail: ats@meero.ee

Read more
Gelli Melzar

Gelli Melzar

eelkooliealiste rühmad

  Muusika ja laulmise vastu olen huvi tundnud juba väiksest saati. Esimest korda laulutundi läksin ma 3-aastaselt, paar kuud hiljem olin juba koos suurte lauljatega…

E-mail: gelli@meero.ee

Read more
Hanna-Liis Lao

Hanna-Liis Lao

ukuleleõpe

Haridus: TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia rakenduskõrgharidus pärimusmuusika erialal (2013- 2017). Alexanderi Tehnika Instituut Tallinnas ja London Centre for Alexander Technique and Training, Alexanderi tehnika õpetajakoolitus (2016-…

E-mail: hannaliis@meero.ee

Read more
Helina Ardel

Helina Ardel

eelkooliealiste rühmad ning kandle-, viiuli- ja ukuleleõpe

Helina töötab kandle õpetajana Meeros alates 2009 aastast. Hiljem on lisandunud ka väikelaste ja eelkooliealiste rühmatunnid. Ta alustas muusikaõpingutega juba Viimsi muusikakoolis viiuli erialal. Edasi…

E-mail: helina@meero.ee

Read more
Helin Mari Arder

Helin Mari Arder

soololaul

Haridus: Helsingi Metropolia Ülikool, pop-jazz laulu õpetaja eriala; Tallinna Georg Otsa nimeline Muusikakool, pop-jazz laulu eriala; Tallinna Lastemuusikakool, viiuli eriala Muusika on olnud minu elu…

E-mail: helinmari@meero.ee

Read more
Kelly Tulvik

Kelly Tulvik

eelkooliealiste rühmad

Alustasin muusika avastamisega siin samas Meeros, kuhu ema tõi mind kolme aastasena laulutundi. Vahepeal õppisin küll Tallinna Nõmme Muusikakoolis viiuli erialal ning pidin lauluõpingud katkestama,…

E-mail: kelly@meero.ee

Read more
Madis Muul

Madis Muul

klaveriõpe

Madis Muul on klahvpillimängija, pianist ning helilooja.Ta on kirjutanud ning salvestanud lugusid ansamblitele Flavor, Power Play, New Dimensions, MA ning Madis Muul Hextet. Samuti teeb…

E-mail: madis@meero.ee

Read more
Madli Ainsalu

Madli Ainsalu

eelkooliealiste- ja kooliealiste laste rühmad ning soololaul

Haridus: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureusekraad rütmimuusikapedagoogika eriala (2021) Minu teekond muusikani sai alguse juba lasteaia muusikatundidest, kus avastasin suure kire: laulmise. Hiljem õppisin Vanalinna…

E-mail: madli@meero.ee

Read more
Margit Elviste

Margit Elviste

klaveriõpe

Haridus: Tallinna Muusikakool; G.Otsa nimeline Muusikakool, Eesti Muusika- ja Teatri Akadeemia, magistrikraad klaveri erialal (1994) Minu teed muusikaga ristusid põhjalikumalt lastemuusikakoolis- 7 aastat klaveriõpinguid Tallinna…

E-mail: margit@meero.ee

Read more

Maria Väli

täiskasvanute ansambliõpe

Read more
Marit Jalakas

Marit Jalakas

eelkooliealiste laste rühmad ning soololaul

Muusikuteed alustasin juba väikese plikatirtsuna Saaremaal käies erinevatel laulukonkurssidel. Lasteaias käies võitsin Saaremaa Laululinnul 6-aastaste laululaste seas 1. koha. Siis nägi mu ema, et minus…

E-mail: marit@meero.ee

Read more
Martin Petermann

Martin Petermann

trummiõpe

Minu muusikutee algas 14-aastaselt, kui sai kätte võetud esimene paar trummipulki. Üsna kiiresti võtsin eratunde ERSO löökpillimängija Rein Roosi juures ning sealt edasi ettevalmistuskursused Gustav…

E-mail: martin@meero.ee

Read more
Nele Ross

Nele Ross

beebide- ja väikelaste rühmad

Haridus: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureusekraad koorijuhtimises (1995) Lähemat tutvust muusikaga tegin 5- aastaselt, kui ema viis mu Tallinna Muusikakeskkooli ettevalmistuskursustele. Selles koolis õppisin klaveri…

E-mail: nele@meero.ee

Read more
Piret Hinrikus

Piret Hinrikus

eelkooli - ja kooliealiste laste muusika ja rütmika rühmad

Haridus: MA in Arts; Tallinna Pedagoogiline Ülikool, Kultuuriteaduskond; Kindermusik International Association koolitaja litsents; vanemõpetaja ametijärk Muusika ja tants on saatnud mind lapsepõlvest- seda tänaseni. Olen…

E-mail: piret@meero.ee

Read more
Triin Sarap

Triin Sarap

klaveri ja klaveri rühmaõpe

Haridus: Eesti Muusika ja Teatriakadeemia bakalaurusekraad klaveri erialal. Magistrikraad Eesti Muusika -ja Teatriakadeemias saateklassi erialal (2020) Minu muusikaline teekond algas Väimela lasteaias lauldes ja klaverit…

E-mail: triin@meero.ee

Read more
Varje Lepp

Varje Lepp

eelkooliealiste- ja kooliealiste rühmad, ukuleleõpe

Muusikaga puutusin kokku juba väga varakult Hargla 8 -klassilises koolis, kus sai alguse minu armastus akordioni vastu. Tollase muusikaõpetaja Riina Metskülaga suhtleme tänaseni. Edasi Valga…

E-mail: muusik@meero.ee

Read more
Viveli Maar

Viveli Maar

pop-laul

Haridus: Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool pop-jazz laulu erialal, Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool koorijuhtimise eriala (2 aastat) Minu teekond muusikani algas juba 5- aastaselt…

E-mail: viveli@meero.ee

Read more
Vivi Maar

Vivi Maar

pop- laul

Minu kokkupuude muusikaga oli juba varases lapseeas. Vanusevahemikus 4-13 a. laulsin Lasteekraani Muusikastuudio kooris. Lõpetasin Nõmme Muusikakooli flöödi eriala, samal ajal lauldes erinevates vokaalansamblites Nõmme…

E-mail: vivi@meero.ee

Read more