Annika Lundver

vanemapuhkusel

Annika Lundver

CV ja Biograafia

Minu muusikaline teekond algas juba 5-aastasena, kui asusin laulma Lasteekraani Muusikastuudios, kus ma laulsin 11 aastat. Selle aja jooksul sain laulda väga palju erinevaid laule ning samuti ka käia reisimas väga põnevates riikides, kus tuli ilma ema-isata kiiresti iseseisvuda.

Põhi- ja keskhariduse sain ma Tallinna Reaalkoolis, kus samuti laulsin kõikvõimalikes erinevates koorides ja ansamblites ning ka solistina sai mitmetel tähtsatel aktustel üles astuda. Suurim muusikaline saavutus koolis oli muusikaolümpiaadi vabariiklikus voorus hõbediplomi saavutamine (114,24 punkti) ning ka parima laulu esituse tiitel läks sellel aastal mulle.

Kooli kõrvalt lõpetasin Tallinna Muusikakooli klaveri erialal. Kokku õppisin koolis 7 aastat, kuid võtsin veel ühe lisa-aasta, et veelgi enam klaverimänguga kokku puutuda. Gümnaasiumiga paralleelselt õppisin Georg Otsa nimelises muusikakoolis pop-jazz laulu eelõppes.

Minu suurim kirg on vokaalansamblid ning seadete kirjutamine ning sellega alustasin ma juba 15-aastaselt, kui lõime Lasteekraani Muusikastuudio tüdrukutega oma vokaalansambli Puhas Sekst. Ilma juhendajata tuli ise kõike teha ja me saime hästi sellega hakkama.

• 2012.aastal II koht vokaalansamblite konkursil „Volüüm“
• 2013.aastal II koht Üleriigilise vokaalansamblite konkursil Jõgeval
• 2013.aastal I koht ja Grand Prix Johann Mederi kvintettide konkursil
• 2014.aastal I koht Johann Mederi kvintettide konkursil

Alates 2013.aastast olen Tallinna Reaalkoolis juhendanud vokaalansambleid ning paralleelselt ka neile seadeid kirjutanud.

Tee Meerosse leidsin 2017.aasta kevadel, kui Maria kutsus mind enda tunde asendama ja vaatama. Peale Nõmme Kultuurikeskuse 5-6 aastaste tundi mõistsin, et jah, see on see, mida ma teha tahan! Lapsed on kõige siiramad ja tegelikult ka kõige targemad inimesed, kellelt on meil täiskasvanutel nii palju õppida. Siiani olen nendega koos ja nendelt väga palju õppinud. Armastan lastega koos viibimist ning nendega laulmist, tantsimist, joonistamist, nalja tegemist – see on super!
Lisaks Meerole ja Reaalkooli vokaalansamblile töötan ka raamatupidajana igapäevaselt. Lisaks õpin Tallinna Tehnikaülikoolis magistrantuuris erialal Ärirahandus ja Majandusarvestus. Leian, et muusika ja matemaatika käivad siiski käsikäes ning üks täiendab teist. Kõigele lisaks laulan veel Tallinna Tehnikaülikooli Kammerkooris ning osalen erinevates põnevates muusikalistes projektides.

• 2016. aastal Viru Folk Veronika Portsmuthi „Fääri lauluraamat“
• 2017. aastal Viru Folk Kammernaiskoor Miina „Virmaliste lävel“
• 2017. aastal Saaremaa Ooperipäevad „Nurjatu saar“

Haridus:

2001-2013 Tallinna Reaalkool, põhi- ja keskharidus
2002-2010 Tallinna Muusikakool, eriala: klaver; 7 aastat + lisa-aasta 2010-2013 Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool, eriala: pop-jazz laul (eelõpe)
2013-2016 Tallinna Tehnikaülikool, Majandusteaduskond, bakalaureuse kraad, eriala: Ärindus

Kontaktid

E-mail: annika@meero.ee