Nele Ross

beebide, väikelaste ja eelkooliealiste laste rühmad

Nele Ross

CV ja Biograafia

Haridus: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureusekraad koorijuhtimises (1995)

Lähemat tutvust muusikaga tegin 5- aastaselt, kui ema viis mu Tallinna Muusikakeskkooli ettevalmistuskursustele. Selles koolis õppisin klaveri ja koorijuhtimise erialal ning lõpetasin TMKK 1991.a. Olulisteks teenäitajateks minu jaoks olid klaveriõpetaja Anu Nahkur ning erialaõpetaja (koorijuhtimises) Elo Üleoja. Viimase juures ka jätkasin, õppides juba EMTAs.
Viimasel kursusel olles ja töötades väikelaste muusikaõpetajana Karumõmmi Mängukoolis, sain aru, et tahan ka edaspidi just kõige noorematele muusikaga tutvumisel abiks olla. Töötasin ka stuudios Väike Muusik ning alates 2007. aastast olen Meero Muusikus.

Oma töös pean oluliseks varajase muusikahuvi innustamist läbi mängu ja loovate tegevuste. Tõepoolest, juba väikesed beebid, rääkimata juba veidi suurematest lastest, oskavad ja tahavad muusikale kaasa elada, väljendades enda positiivseid emotsioone. Koostöös vanematega saan anda oma panuse kasvatamaks lapses armastust muusika vastu, mis on tänapäeva keerulises maailmas vajalikuks toeks.
Minu suureks rõõmuks ja inspiratsiooniks ning ka esimesteks beebimuusika katsealusteks on mu 4 last. Lisaks igapäevasele lastelaulude laulmisele, naudin ka koorimuusika esitamist segakooris K.O.O.R.

Kontaktid

E-mail: nele@meero.ee