Miia Margaret II koht,”Baltic Voice” 2021

juuli 13, 2021

Leedust, “Baltic Voice” konkursilt tuli koju meie õpilane Miia Margaret Untera (õpetajad: Mirjam Dede ja Vivi Maar) väga väärika, II kohaga, saades kutsed uutele festivalidele. Rõõm, et imelisi noori märgatakse ja tunnustatakse.
Palju õnne, Miia Margaret!

Väike kokkuvõte konkursist Miia Margareti vanematelt, T. ja V. Unteralt:
“Suur tänu, et tegite üleskutse osalemiseks. Kahju ainult, et keegi teine rohkem vedu ei võtnud. Nüüd kui oleme selle “tralli” algusest lõpuni läbi teinud, julgen soovitada kõigile, kes tahavad natukenegi kaugemale vaadata ja raamidest välja poole tegutseda. Oli väga vahva, emotsionaalne ja hariv üritus. Oli väga võimekaid esinejaid ja kõvasid etteasteid.
Üldiselt Miia esitused eristusid teistest, pigem valjudest esitustest päris korralikult. Seda pani tähele ka zürii, kes autasustamisel andis Miiale kutsed järgmistele rahvusvahelistele konkurssidele (stipendium 45 € osalemiseks Rigas Symphony 2021 ja Batumi Super Star 7-th International Competition, Boni Art Center´is).
Igal juhul julgen soovitada kodumaa välist konkurssi ja kui keegi soovib saada täpsemat infot kogu toimuva kohta (alates reisimisega seonduvast, kohalikust majutusest, kulutuste suurusjärgust, konkursi korralduslikust poolest jne), siis võin teavet lahkelt jagada.
Kaunist suve jätku!”