Ukuleleõpe

Ukulele on lihtne, aga suurte võimalustega pill. Tore on see, et ukulelel on üsna kiiresti võimalik saavutada esimesi edusamme ja omandada lihtsamate laulude saatmise oskused. Koos musitseerides areneb harmoominiline kuulmine, mis on väga oluline oskus igale muusikule. Kindlasti on väga oluline iga õppe juures järjepidavus ning kodus harjutamine, seepärast peame tähtsaks ka pilli olemasolu. Ukulelelt õpetavad Helina Ardel ja Hanna-Liis Lao.

Ukulele edasijõudnute ansambel, kooliealised

Vaata Tunniplaani

Ukulele on lihtne, aga suurte võimalustega pill. Tore on see, et ukulelel on üsna kiiresti võimalik saavutada esimesi edusamme ja omandada lihtsamate laulude saatmise oskused. Koos musitseerides areneb harmoominiline kuulmine, mis on väga oluline oskus igale muusikule. Kindlasti on väga oluline iga õppe juures järjepidavus ning kodus harjutamine, seepärast peame tähtsaks ka pilli olemasolu. Ukulelelt õpetab Katri Kaasik.

Tunnist osavõtt toimub tasutud õppemaksu  ja registreerimisel sõlmitud õppelepingu alusel.
Rühmatund 1 kord nädalas, 45 minutit.
Õppeaasta pikkus on 35 nädalat. Riiklikel pühadel ja koolivaheaegadel tunde ei toimu, seetõttu ei ole igas kuus ka võrdne arv tunde. Tunni hind on kujundatud õppeperioodi kestvuse järgi.
I õppeperiood 240 € ja II õppeperiood 315 €
Õppemaksu on kirjalikul kokkuleppel võimalik maksta ka kuu kaupa ettemaksuna jooksva kuu eest 10. kuupäevaks, 60 € kuu. Osade kaupa arvete õigeaegselt tasumata jätmise korral on huvikoolil õigus esitada viivisarve.

NB. Uued õpilased loetakse registreerunuks, kui on tasutud registreerimistasu, mis on ettemaks esimese kuu õppetasuks. Tasutud õppemaksule laienevad soodustused tulumaksuseaduse paragrahv 26, lõige 4 alusel. Registreerimistasu ei tagastata loobumise korral.
Rühm avatakse, kui registreerunud on vähemalt 6 õpilast.

Tunnid toimuvad Adamsoni majas (sissepääs hoovist).