Rütmimuusika

Pop-jazz klaver, EKK

Vaata Tunniplaani

Klaveriõpingutega võib alustada mistahes eas. Rütmimuusika klaver on suurepärane võimalus lauljatel end ise saata. Meie õpilaste seas on juba väga tublisid näiteid, kes on lühikese ajaga end ise klaveril saatma õppinud. Õpilasi toetab sellel põneval teekonnal hinnatud muusik, Eduard Kuzovlev.

Tunnist osavõtt toimub õppemaksu  ja registreerimisel sõlmitud õppelepingu alusel.

Individuaaltund 1 kord nädalas 45 minutit. Tunni aeg lepitakse õpetajaga kokku õppeaasta algul individuaalselt.
I õppeperiood 440 € ja II õppeperiood 577,5 €
Õppemaksu on kokkuleppel võimalik maksta ka kuu kaupa ettemaksuna jooksva kuu eest 10. kuupäevaks, 110 € kuu. Osade kaupa arvete õigeaegselt tasumata jätmise korral on huvikoolil õigus esitada viivisarve.

NB. Uued õpilased loetakse registreerunuks, kui on tasutud registreerimistasu, mis on ettemaks esimese kuu õppetasuks. Tasutud õppemaksule laienevad soodustused tulumaksuseaduse paragrahv 26, lõige 4 alusel. Registreerimistasu ei tagastata loobumise korral.
Riiklikel pühadel ja koolivaheaegadel tunde ei toimu. Tundi mitteilmumise korral on vajalik etteteatamise aeg 24 tundi. Sellistel puhkudel on võimalik leppida kokku õpetajaga järeltunni aeg. Lühema etteteatamise puhul õpetajal kohustust tundi järele teha ei ole.

Tunnid toimuvad Adamsoni 2 majas, sissepääs hoovi poolt.