Madli Ainsalu

ansambliõpe ja soololaul

Madli Ainsalu

CV ja Biograafia

Haridus: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureusekraad rütmimuusikapedagoogika eriala (2021)

Minu teekond muusikani sai alguse juba lasteaia muusikatundidest, kus avastasin suure kire: laulmise. Hiljem õppisin Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakoolis klaverit ning Tabasalu Muusikakoolis pop-laulu erialal. Olen lõpetanud G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli kooridirigeerimise eriala. Hiljem omandanud bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias rütmimuusikapedagoogika erialal. Aastatel 2016/17 täiendasin end Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias jazzlaulu erialal ning 2019/20 ka Rootsis, Malmö Muusikaakadeemias (singer-songwriting).
Tegelen aktiivselt ka heliloominguga. Olen loonud muusikat mitmele tudengifilmile ja kirjutanud lastele klaveripalu konkursi "Lustlik Klaver" raames, millest ilmus ka kogumik 2020. aasta talvel. Minu looming on mitmel korral pälvinud tähelepanu ka Uno Naissoo loomingu- ja interpretatsiooni konkursil. Lisaks tegutsen bändis Nord Lights ja olen osalenud lauljana mitmetes nii koori-,lauluansambli- kui muusikaliprojektides.

Elu on imeline koos muusikaga! See on midagi, mis meid kõiki ühendab! Soovin, et iga minu õpilane avastab oma hääle ja leiab muusika endas üles.

Kontaktid

E-mail: madli@meero.ee