Kelly Tulvik

eelkooliealiste rühmad

Kelly Tulvik

CV ja Biograafia

Alustasin muusika avastamisega siin samas Meeros, kuhu ema tõi mind kolme aastasena laulutundi.
Vahepeal õppisin küll Tallinna Nõmme Muusikakoolis viiuli erialal ning pidin lauluõpingud katkestama, kuid leidsin peale muusikakooli lõpetamist taas tee tagasi Meerosse. Jätkan oma lauluoskuse arendamist soololaulu tundides ja sellest sügisesest alustan õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias muusikapedagoogika erialal.

Meero on andnud mulle väga palju põnevaid kogemusi ja võimalusi võtta osa toredatest projektidest ning avanud palju uksi, et täita oma unistusi. Paljuski tänu Meerole sain võimaluse anda lauluhääl Disney multifilmi Vaiana peategelasele ja võitsin selle aasta noorte solistide konkurssi Solistica Grand Prix.

Lauluõpetajaks olen soovinud saada juba väikesest tüdrukust peale. Läbi muusika saab õpetada väga palju ning see on just see põhjus, miks soovisin hakata õpetajaks. Samuti mäletan siiamaani seda tunnet, mis mind valdas kui tulin õpetaja Sille laulutunnist. Olin nii rõõmus ja õnnelik.

Soovin, et kõikidele väikestele laululastele oleks Meero Muusik samasugune koht nagu see on olnud mulle, kus kõiki võetakse vastu sooja südame ja naeratusega.

Kontaktid

E-mail: kelly@meero.ee