Gelli Melzar

eelkooliealiste rühmad

Gelli Melzar

CV ja Biograafia

 

Muusika ja laulmise vastu olen huvi tundnud juba väiksest saati. Esimest korda laulutundi läksin ma 3-aastaselt, paar kuud hiljem olin juba koos suurte lauljatega ühte lava jagamas “Tähtede laul” lauluvõistlusel. Kooli minnes tundus loogiline minna Keila Kooli lauluklassi, kuhu väga edukate tulemustega sisse sain. Hiljem tekkis soov minna õppima Keila Muusikakooli klaverit ning üsna pea võtsin endale juurde ka viiuli eriala. Muusikakooli lõpetasin viiuli erialal kiituskirjaga. Peale muusikakooli lõpetamist astusin Tallinna Muusikakeskkooli koorijuhtimise erialale ning hetkel õpin seal 12. klassis.
Soolo laulu kõrvalt olen ma käinud erinevates koorides (sh ETV Tütarlastekoor, praegu osalen Eesti Noorte Segakoori ja Noorte Segakoor Vox Populi tegevustes)

Lauluõpetajaks olen ma tahtnud saada juba väiksest lapsest saati. Tahtsin olla alati oma esimese lauluõpetaja moodi. Suure tõuke sellele soovile andis 2018. aastal Keila Õpilasmalevas osalemine, kus sain lasteaias proovida muusikaõpetaja ametit. Seal sain aru, et see on just see, millega ma tegeleda tahan. Lapsed on ühed kõige siiramad ning lahedamad olendid üldse! Lastelt on igaühel väga palju õppida ning see on üli lahe. Üle kõige meeldib mulle lastega koos laulda, mängida ja tantsida, nendega koos on lihtsalt nii tore. Tunni lõppedes on endal terve päev nägu naerul ning päike silmis! Soovin, et lapsed tunneksid laulmisest ning kõikidest tundidest sama palju rõõmu, kui seda olen mina tundnud!

Laulev laps on õnnelik laps!

Kontaktid

E-mail: gelli@meero.ee