Ats Tani

kitarri- ja ukuleleõpe

Ats Tani

CV ja Biograafia

Minu muusikaline tegevus algas lasteaia kolmandal aastal, mil hakkasin käima sagedasti laulukonkurssidel ja õnneks olid need minu jaoks väga edukad. Laulsin kogu aeg, pea kõikide tegevuste kõrvale.

Edasi viis minu teekond mind Tallinna Muusikakeskkooli, kus asusin Kersti Sumera käe all õppima klaverit. Kahjuks sealne muusika õppimise akadeemiline lähenemine mind sugugi ei puudutanud ning otsustasin vahetada kooli. Uue kooli kõrvalt läksin Nõmme muusikakooli õppima kontrabassi ja laulma Tallinna Poistekoori Lydia Rahula käe alla. Kooris sain sageli laulda soolosid ja duette, millest meelde on jäänud duett Dave Bentoniga, tema jõulutuuril. Laulda on mulle alati meeldinud. G.Otsa nimelises muusikakoolis õppisin aga basskitarri ja kitarri millega kaasnes ka bändikogemus.
Olles õppinud paljude erinevate õpetajate käe all, saanud tunda erinevaid lähenemisi õpihuvi motiveerimisel ja demotiveerimisel , tean ja usun, et olla hea õpetaja, on üks minu suurimaid rolle mida soovin täita. Soovin oma
õpilastele muusika õppimisel kaasa anda tunde kuidas muusika võib meid vabastada ja lennutada nii, et sellest jääb positiivne jälg kogu eluks.

Kontaktid

E-mail: ats@meero.ee