Uus klaveriõpetaja Triin Sarap

Eelseisvast õppeaastast alustab Meeros tööd uus klaveriõpetaja Triin Sarap.

Tema pöördumine:

Olen värske magistrant. Kirjutas oma pedagoogilise lõputöö klaveri rühmatundidest ja olen seda meetodit praktiseerinud viimased 3 aastat. Individuaaltunde olen andud juba 6 aastat ja pedagoogilise praktika aine on olnud läbivalt terve baklaureuse- ning magistriõppe.  

Minu eesmärk laste õpetamisel on kasvatada lastes armastust muusika vastu ning õpetada teooriat läbi mängu, nt lauamängud, aarete jaht jms põnevat. Samuti lasen lastel olla loominguline ning improviseerida ise lugusid valitud teemadel, lapse soovil võime need ka noodiks trükkida ning välja printida! :) Lisaks minu valitud repertuaarile, lasen lastel ka ise endale lugusid valida, nt lemmikmultikatest jms, niimoodi on lapsel alati hea meel klaverit õppida kui mõni õpetaja valitud lugu pole nii lemmik. :)

Aeg on näidanud, et klapin lastega hästi ning neil on minu tundides tore ja nad soovivad alati tagasi tulla! Meeros olid 19. august ka tasuta klaveri näidistunnid, kus lapsed said minuga tutvuda ning nad tulevad väga hea meelega tagasi sel hooajal klaverit õppima! Ootan registreerima neid, kes veel pole jõudnud seda teha! Meil tuleb kindlasti väga vahva ja tore aeg koos.

Loe õpetaja tutvustust.

 

Tundide toimumise ajad:

MEERO MUUSIK, Toompuiestee 17a:

Klaveri rühmaõpe 9-10a. reedeti kell 14:30
Klaveri rühmaõpe 7-8a. reedeti kell 15:20
Klaveri rühmaõpe 5-6a. laupäeviti kell 10:40
Klaveri rühmaõpe 7-8a. laupäeviti kell 11:00

 

KAJA KULTUURIKESKUS, E.Vilde tee 118:

Klaveri rühmaõpe 7-8a. teisipäeviti kell 14:00
Klaveri rühmaõpe 9-11a. teisipäeviti kell 14:50

 

INDIVIDUAALTUNNID eraldi kokkuleppel:

Registreerida saab end SIIN