Õp. Nele 3-4aastaste tunnid 2020

Tere, armsad õp. Nele 3-4aastaste Toompuiestee laululaste pered!

Loodan, et olete kenasti puhanud ja peagi valmis taas laulutundi tulema. Alustame Meeros tundidega 1.septembril - niisiis teie esimene tund on kolmapäeval 2.sept. Palun tulge kohale 15-20 min varem, siis on ka lastel kergem kohaneda. Uue aja märgiks on ka see, et mängutoas koos olla saab  nüüdsest vaid ENNE TUNDI. Kuna siis ei ole liiga palju kontakte järgmise rühma peredega. Loodame mõistvale suhtumisele.

3-a. lapsi ootan kl.11.30, et siis kenasti omavahel tuttavaks saada ja juba veidi iseseisvust harjutada. Palun rääkige kodus ja julgustage lapsi ilma teieta tundi tulema ( vanemad saavad kohe klassi ukse taga pingil lapsi oodata) Püüame tasapisi laste jaoks uue kogemusega harjuda ja ehk õnnestub kuu aja jooksul juba kõigil üksi tundi tulla. 3- a. tunnid on nüüd ka lühemad- 30 min. ongi vaja vastu pidada:)

4-a. tund algab kl.12.20 ja kestab 45  min. Nemad on enamuses juba harjunud ise tunnis olema ja loodan, et taaskohtumine vanade sõpradega saab olema tore:) Samuti kutsume lahkelt uued sõbrad kampa ja saame tuttavaks.
Kes veel pole kirjas, palun tehke seda peagi. Samuti andke teada, kui te ei ole jätkamas.
õp. Nele