Õppemaksude tasumisest

Hea lapsevanem!

Registreerimine uueks õppeaastaks 20186/2019 algab 5. juunil www.meero.ee  ja samaaegselt saab tasuda pangalinigi vahendusel ettemaksu septembri kuu eest. Registreerimistasudel süsteem ei arvesta 2 ja enam lapse soodustust.
Kui teile ei ole pangalingi kaudu võimalik tasuda( puuduvad SEB, LHV  ja SWED panga kontod) on teil võimalik registreerimissüsteemist  saata õpilase ankeet  aadressile   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . ( vajalikud andmed lapse ja maksja nimed ja isikukoodid, kodune aadress, telf. ja e-maili aadress)


Kui te teostate Meero Muusik õppemaksude tasumist, siis kindlasti arvete alusel arvel näidatud pangakontole, märkides selgitusse viitenumbri ja lapse nime.

Palun ärge tasuge arveid registreerimissüsteemi kaudu www.meero.ee, kus peate igakord sisestama lapse isikukoodi jne...

Registreerimissüteemi kaudu  toimub ainult kooli registreerimine igal uuel õppeaastal, kus pangalingi kaudu võetakse maha reg. tasu.
Küsimuste korral helistage või kirjutage kooli maili aadressile   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.