Meerokad olid taas edukad Jõgeval 2015

Alo Mattiisenile pühendatud Muusikapäevade raames toimunud vokaalansamblite üleriigilisel konkursil Jõgeval osales 6 Meero vokaalansamblit, neist  2 ansamblit esmakordselt.
Suur tänu kõikidele õpilastele ja õpetajatele tublide saavutuste eest!

TULEMUSED
GRAND PRIX 2015
Räpina ja Põlva Muusikakooli neidude ansambel GRAM OF FUN
juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi

LAUREAADID – 2015

IV – V klass
I Viljandi Muusikakooli tütarlaste ansambel VIVA LA MUSICA III
juhendaja Hedi-Kai Pai
II Gustav Adolfi Gümnaasiumi segaansambel KUSTIKAD
juhendaja Ly Tammerik
III Erahuvialakool Meero Muusik segaansambel NELJAD-VIIED
juhendaja Anu Lõhmus

VI – VII klass meil osalejaid ei olnud
I Tallinna 21. Kooli tütarlaste ansambel ÜHEKSA KUUENDIKKU
juhendaja Ene Uibo
II Saue Muusikakooli Saue Noorte Meeste Koori ansambel
juhendaja Elviira Alamaa
III Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira segaansambel ÕUNARAKS
juhendaja Laine Lehto

VIII – IX klass
I Tallinna 21. Kooli tütarlaste ansambel GIUSTO
juhendaja Ene Uibo
II Tallinna Õismäe Gümnaasiumi tütarlaste ansambel
juhendaja Koidu Ilmjärv
III Erahuvialakool Meero Muusik tütarlaste ansambel KESKMISED
juhendaja Anu Lõhmus

 

X – XII klass- meil segaansambleid ei olnud!
Segaansambel
I Viljandi Muusikakooli segaansambel VIVA LA MUSICA I
juhendaja Hedi-Kai Pai
II Gustav Adolfi Gümnaasiumi vokaalansambel GAMA 2
juhendaja Moonika Tooming
III Türi Kultuurikeskuse segaansambel NAGU PÄRIS ABBA
juhendajad Tea Saar ja Tiina Kivimäe

Meesansambel meilt kahkuks osalejaid polnud
I Türi Kultuurikeskuse meesansambel POISSMEHED
juhendaja Tea Saar
II Saaremaa Ühisgümnaasiumi meesansambel VARSAKABI
juhendaja Mari Ausmees
III Saue Gümnaasiumi noormeeste ansambel
juhendaja Grete Põldma

Neidude ansambel
I Viljandi Muusikakooli neidude ansambel VIVA LA MUSICA II
juhendaja Hedi-Kai Pai
II Toomas Volli Laulustuudio neidude ansambel M.E.I.E.
juhendaja Toomas Voll
III Erahuvialakooli Meero Muusik neidude ansambel FORCE MAŽOOR
juhendaja Riho Ridbeck


ERITUNNUSTUSED – 2015

Saate ja juhendamise eest – HEDI-KAI PAI – Viljandi Muusikakool

Seade ja saate eripreemia – RIIVO JÕGI – Räpina ja Põlva Muusikakool

Kitarrisoolo eripreemia – JOOSEP TALUMAA – Saue Gümnaasium

Solisti eripreemia – GEORG KRUUSEMENT – Merivälja Kool

Lavasära eripreemia – CALISTAS KRASS – Tallinna 21. Kool

Rütmilise saate eripreemia – KARL KRISTJAN UIMET – Saue Gümnaasium

BBB eripreemia – laulev BEAT BOX – STEFAN AIRAPETJAN – Viljandi Muusikakool

Poismeeste lahkumislaulu eripreemia – autor KAAREL ORUMÄGI´le omaloomingu eest

Artistlikkuse eripreemia – Türi Põhikooli 3. klasside segaansambel – juhendaja Tea Saar

Eestimeelse räpi eripreemia – Saue Noorte Meeste Koori ansambel – juhendaja Elviira Alamaa

Instrumentaariumi eripreemia – Erahuvialakool Meero Muusik tütarlaste ansambel „MEERO SÄDED” – juhendaja Mirjam Dede

Vaata ka punktitabeleid SIIT