Meero tundidesse registreerunud õpilased

Beebid ja väikelapsed

1-1,5 Nõmme KK E kell 10:40 - õp. Nele Ross (1/12)

1. Annemie Rosanna

 

Eelkooliealised

4-5 a. Lepatriinu LA R kell 15: 40 - Annika Lundver (13/15)

1. Desiree
2. Eliise
3. Hanna
4. Kaur
5. Liisa
6. Liisbet
7. Lisette
8. Loviise
9. Lydia Marie
10. Maria
11. Mia
12. Piibe
13. Simona

3 a. Lepatriinu LA R kell 16.35-17:05 - Annika Lundver (3/15)

1. Ida-Noveleen
2. Nicole
3. Sandra

5-6a. Toompuiestee K kell 18:00 - Helina Ardel (1/15)

1. Amir

6-7a. Toompuiestee L kell 12:15 - Piret Hinrikus (1/15)

1. Iris

3-4 a. Toompuiestee K kell 11:30 - Nele Ross (1/15)

1. Karl Toomas

6 a. Lepatriinu LA R kell 14:45 - Annika Lundver (6/16)

1. Adele
2. Elli Isabella
3. Estelle Elysee
4. Jakob
5. Malene- Mei
6. Polina

3 a. Toompuiestee L kell 10:00 - Piret Hinrikus (2/16)

1. Mari
2. Rosanna

5-6 a. Toompuiestee N kell 17:45 - Kelly Tulvik (1/15)

1. Margaret

5-6 a. Nõmme KK L kell 10:45 - Annika Lundver (2/15)

1. Iris
2. Lasse

4-5a.Toompuiestee K 12:20 - Nele Ross (1/15)

1. Lenna

 

Kooliealised

NÖÖP (4-5 kl.) E ja K kell 17.05 laul, E 16.15 tants - Anu Lõhmus/Maris Benita (1/14)

1. Anette

7-8a. NÕMME KK E kell 16.30 - Annika Lundver (2/15)

1. Marie
2. Piia

Sädinad 6 kl. laul E kell 16:45 ja N 16.30 - Mirjam Dede (2/8)

1. Anneliis
2. Mirtel

7a.POISTE RÜHM "UKUD"muusikaliste katsete alusel T kell 16:30 N 16.45 - Piret Hinrikus/Varje Lepp (2/15)

1. Paul-Johan
2. Tim

 

Pop-laul ind.tund

Laul ind.tund 1 x nädalas TÄIS - Mirjam Dede (2/6)

1. Anneliis
2. Mirtel

Laul ind.tund 1 x nädalas 1 x kuus rühmatund - Viveli Maar (2/6)

1. Brette
2. Kristelle

Laul ind.tund 1 x nädalas - Luisa Lõhmus (1/16)

1. Anette

 

Klaveriõpe

Klaveriõpe individuaaltund 1 x nädalas - Margit Elviste (1/35)

1. JingxinZhang

Klaveriõpe individuaaltund 1 x nädalas - Luisa Lõhmus (1/10)

1. Anette

Rütmimuusika saateklaver ind. tund 45 min. Esmaspäev 1 x nädalas - Madis Muul (1/6)

1. Anneliis

Klaveri rühmaõpe 7-8a. L 10:50 - Julia Balta (1/10)

1. Tim

Täiskasvanute rütmimuusika klaveriõpe tunnihinna alusel - Madis Muul (1/4)

1. Varje

 

Kandleõpe

Kannel 1 x nädalas 45 min ind. tund - Helina Ardel (1/4)

1. Liis-Marii

 

Ukuleleõpe

R kell 16:30 Ukulele rühmatund algajad - uus õpetaja (2/15)

1. Bjorn
2. Emma Simone

R kell 15:00 Ukulele rühmatund II tase - uus õpetaja (1/10)

1. Heleri

õp. Helina ukulele ind. tund 30 min. 1 x nädalas Helina Ardel - Helina Ardel (2/4)

1. Liisa
2. Sigrit

õp.Helina ukulele ind. tund 45 min. 1x nädalas Helina Ardel - Helina Ardel (1/5)

1. Laurell

 

Trummiõpe

Trummiõpe Martin E või T ind.tund 1 x näd. 45 min. - Martin Petermann (2/10)

1. Kaiming
2. Paul-Johan

 

Viiuliõpe

Viiuliõpe ind. tund 30 min 1 x nädalas - Helina Ardel (1/5)

1. Jalmar