Meero tundidesse registreerunud õpilased

Beebid ja väikelapsed

2-3 a. K kell 10:40 TÄIS - Nele Ross (11/11)

1. Artur
2. Astor
3. Carolina
4. Elina
5. Juss Villem
6. Kaur
7. Lars
8. Lenna
9. Paul Aleksander
10. Riinu Lee
11. Tristan

1-1,5 a. N kell 10:40 - Nele Ross (8/10)

1. Ariana
2. Ashanti
3. Ekke Tõru
4. Eliise Marie
5. Madli Lisete
6. Marta
7. Marten
8. Mila Matilde

6-11 elukuu T kell 12:20 - Nele Ross (2/10)

1. Gustav Markus
2. Konrad

1-1,5 a. T kell 13:00 - Nele Ross (5/10)

1. Ashanti
2. Eliise Marie
3. Jan-Eirik
4. Leontiine Harriet
5. Robert

2-3 a. Nõmme KK E kell 11:20 TÄIS! - Nele Ross (11/11)

1. Adeele
2. Annemie Rosanna
3. Ireen Ingeborg
4. Isabel
5. Kenert
6. Lorely
7. Paula
8. Rosali
9. Säde
10. Simoone
11. Sofia-Liis

2-3 a. T kell 11:30 - Nele Ross (9/10)

1. Britten
2. Harriet
3. Herta
4. Karl Jakob
5. Laura
6. Loviisa
7. Madleen
8. Maya
9. Nora

2-5 elukuu N kell 11:30 - Nele Ross (5/10)

1. Elfride
2. Johannes
3. Kristofer
4. Lisandra
5. Otto

2-3 a. L 10:30-11:00 - Varje Lepp (6/11)

1. Armin
2. ELIS
3. German
4. Kathariina Dale
5. Luise
6. Roosi

2-3a.Nõmme KK 10:00 UUS rühm - Nele Ross (1/10)

1. Tristan

1,5-2 a. N kell 10:00 - Nele Ross (7/10)

1. Frank Jeppe
2. Hans
3. Iti
4. Nora
5. Norbert
6. Rosanna
7. Vivianna

1-2 a. Nõmme KK E kell 10:40 - õp. Nele Ross (6/10)

1. Kirke
2. Martin
3. Mihkel
4. Robert
5. Sonja
6. Thor Uku

2-3a. T kell 10:40 UUS! - Nele Ross (9/10)

1. Eleonora
2. Ellen
3. Ethel
4. Hedi Mirke
5. Laureen
6. Oswald
7. Rebecca
8. Richard
9. Sylvia

2a. Kiisupere LA T kell 15:15-15:45 - Hanna-Liis Lao (4/10)

1. Albert
2. Katariina
3. Leonhard
4. Shivannya

3-11 elukuu Nõmme KK E kell 12:10 - õp. Nele Ross (1/10)

1. Uku

1-2 a. K kell 10:00 - Nele Ross (4/10)

1. Idris
2. LEONI
3. Matilde
4. Sandra

 

Eelkooliealised

4-5 a. Nõmme KK L kell 10.55 - Annika Lundver (13/15)

1. Adele
2. Alexia Martina
3. Emma Mia
4. Iris
5. Mara
6. Marta
7. Melani
8. Mirte
9. Nestor
10. Nora
11. Ramona
12. Saskia
13. Triin

4-6 a. Mutionu Lasteaed E kell 15:00-15:45 - Piret Hinrikus (7/15)

1. Aron Romeo
2. Elise Amanda
3. Gerda Marleen
4. Maria
5. Miia Hanna
6. Nora Mirell
7. Vanessa

3-4a. Komeedi Lasteaed R kell 15:15-16:00 - Piret Hinrikus (6/13)

1. Amanda
2. Kaur
3. Laura
4. Lota
5. Maria
6. Mona

4-5 a. Lepatriinu Lasteaed TÄIS!R kell 15:40 - Annika Lundver (15/15)

1. Adele
2. Adoree
3. Hans Mattias
4. Ida-Noveleen
5. Kadri-Liis
6. Katrin-Sofia
7. Liisa
8. Liisbet
9. Lydia Marie
10. Maria
11. Marilin
12. Mia Mariin
13. Micella
14. Nicole
15. Sandra

3 a. Lepatriinu Lasteaed R kell 16.35-17:05 - Annika Lundver (10/12)

1. Aet
2. Aksel
3. Anette
4. Eliise
5. Elizabeth
6. Madeleine
7. Mikk
8. Nora Eilidh
9. Reio
10. Romet

6-8 a. Toompuiestee L kell 12:15 - Piret Hinrikus (14/15)

1. Amelia
2. Brita
3. Herman
4. Katriine
5. Kristiina
6. Lasse
7. Lili Lee
8. Mariann
9. Marleen
10. Marleen Celine
11. Mirell
12. Paula
13. Robert
14. Vivian

4 a. Toompuiestee N kell 17:00 - Kelly Tulvik (9/12)

1. Ervin Maximilian
2. Fränk Johann
3. Heliisa
4. Ida-Noveleen
5. Johannes
6. Kaspar
7. Nora Joanna
8. Simona
9. Theodora

3 a. Toompuiestee K kell 11:30-12:00 TÄIS! - Nele Ross (11/11)

1. Arabella Eliise
2. Artur
3. Elsa
4. Jonna
5. Maya Mona
6. Mette Maria
7. Mia
8. Nora
9. Robin
10. Stella
11. Tobias

5-6 a. Komeedi Lasteaed R kell 16:00-16:45 - Piret Hinrikus Sage (7/15)

1. Elinor
2. Isabel
3. Jaap Julius
4. Klara-Aleksandra
5. Liisa Hipe
6. Maia
7. Roosi

6 a. Lepatriinu Lasteaed R kell 14:45 - Annika Lundver (12/15)

1. Brittel
2. Desiree
3. Eliise
4. Estelle Elysee
5. Hanna
6. Kaur
7. Liisbet
8. Lisette
9. Malene- Mei
10. Mia
11. Simona
12. Teresa

5-7a. Kiisupere LA T kell 16:50-17:35 - Hanna-Liis Lao (1/12)

1. Hendrik

3-6 a. Lille Lasteaed E kell 16:00-16:45 - Piret Hinrikus (11/12)

1. Brianna
2. Elisabeth
3. Elli
4. Jarek
5. Joosep
6. Lilian
7. Marie
8. Marta Marii
9. Mi
10. SEBASTIAN KARL
11. Sofia

5-6 a. Toompuiestee N kell 17:50 - Kelly Tulvik (13/13)

1. Bianka
2. Eliise-Gaia
3. Elliot
4. Frida
5. Greta Aliis
6. Keit Kristal
7. Luukas
8. Mara
9. Marika
10. Mianora
11. Nora Maria
12. Roosi Ly
13. Sofiia

3-4 a. Kullatera Lasteaed K kell 16.10-16:40 - Merili Murde (7/12)

1. Aron
2. Loviise
3. Magnus
4. Rait
5. Tereese
6. Victoria
7. Villem

5-6 a. Kullatera Lasteaed K kell 15:15 - Merili Murde (12/14)

1. Ander
2. Anette
3. Emily
4. Hugo
5. Karl Urmas
6. Keira
7. Krislin
8. Lisete
9. Lisett-Marii
10. Marie
11. Matilda
12. William Johannes

3-4a. Kiisupere LA T kell 15:55-16:40 - Hanna-Liis Lao (3/12)

1. Karlo
2. Maru Ra
3. Säde Li

5-6 a. Nõmme KK TÄIS! L kell 11:50 - Annika Lundver (15/15)

1. Aileen
2. Arabella
3. Bianca
4. Carlos
5. Iris
6. Jasmin Ameli
7. Jete Marie
8. Konrad
9. Kristelle
10. Liisa
11. Miia
12. Miret Desiree
13. Mirjam
14. Ralf Simeon
15. Sofia

4 a.Toompuiestee L kell 10:15 TÄIS! - Piret Hinrikus (13/15)

1. Aleksandra
2. Andro
3. Daghan Doruk
4. Eleonora
5. Eliis
6. Eliise
7. Gloria
8. Hugo
9. Inger
10. Isabel
11. Mari
12. Rosanna
13. Tuule

3a. Toompuiestee L kell 10:30-11:00 - Varje Lepp (5/10)

1. Emilia
2. Marta
3. Mia Lisette
4. Olivia
5. Sienna

4 a. Toompuiestee K kell 12:20 TÄIS! - Nele Ross (13/13)

1. August
2. Emma Myla
3. Hugo Hendrik
4. Karl
5. Karl Toomas
6. Kertu
7. Kristelle
8. Malin
9. Mette
10. Mirle- Mai
11. Niine
12. Ralf
13. Stella Mia

3-4 a. Nõmme KK L kell 10:00 - Annika Lundver (8/12)

1. Emilia Elizabeth
2. Gea Jasmiin
3. Hanna
4. Henri
5. Mia
6. Mirke
7. Säsil
8. Säsil

5 a. Toompuiestee L kell 11:15 - Piret Hinrikus (8/15)

1. Eliise
2. Estelle
3. Kristo
4. Marie
5. Marta
6. Natali
7. Petra
8. Uku Oskar

 

Kooliealised

NÖÖP (5-6 klass) E ja K kell 17:05 laul, E 16:15 tants - Anu Lõhmus/ Maris Benita (11/11)

1. Anette
2. Anni
3. Birgit
4. Elina
5. Emma
6. Gertrud
7. Helena
8. Ines Elisabeth
9. Kaisa
10. Matilde
11. Mia

MARTAD (6 klass) T kell 18:05 ja N kell 17:20 - Mirjam Dede (13/15)

1. Anna
2. Annabrith
3. Eliise Õnneleid
4. Emma
5. Emma
6. Emma Liise
7. Geete Liis
8. Grete-Liis
9. Iti Helin
10. Marie
11. Merilin
12. Säde
13. Sandra Victoria

LEELOD (7.a) laul T ja N 17.00 - Madli Ainsalu/ Piret Hinrikus Sage (4/10)

1. Anette
2. Brianna
3. Emma
4. Marii

LEELED (8-9 a.) Katsete alusel T ja N kell 17:55 - Piret Hinrikus/ Madli Ainsalu (7/14)

1. Eva Liisa
2. Grit
3. Ida Lotta Ingel
4. Marie
5. Marille
6. Matilda
7. Milene

ISELOOMAD K kell 18:00-19:30 - Anu Lõhmus (6/8)

1. Aliis
2. Greta-Liisa
3. Katarina
4. Kreete
5. Mia Anett
6. Raili

NÖÖBIKE (9-10 a./3. klass) E ja K kell 16:15 laul, E kell 17:05 tants - Anu Lõhmus/ Maris Benita (12/13)

1. Annabel
2. Annabel
3. Emily
4. Emma Paula
5. Karoliine
6. Lisella
7. Margaret
8. Maribel
9. Meribel
10. Sandra
11. Sigrit
12. Sophia Veronica

SÄDINAD (8 klass) E kell 16:45 ja N 16:30 - Mirjam Dede (6/7)

1. Anneliis
2. Ave-Mirjam
3. Beatrice
4. Loore-Riin
5. Mirtel
6. Sarah Maria

 

Pop- laulu individuaaltund

Laul individuaaltund 30 min. 1x nädalas noorematele(VI) - Vivi Maar (2/4)

1. Monica
2. Paul-Johan

Laul individuaaltund 30 min. TÄIS! 1x nädalas - Madli Ainsalu (4/4)

1. Brianna
2. Eva Liisa
3. Grit
4. Liisbet

Laul individuaaltund (MI), 1x nädalas, TÄIS! - Mirjam Dede (9/9)

1. Annabrith
2. Anneliis
3. Ave-Mirjam
4. Beatrice
5. Loore-Riin
6. Mirtel
7. Ralf
8. Sarah Maria
9. Solveig

Laul individuaaltund (VI), 2x nädalas - Vivi Maar (1/6)

1. Uku Kaarel

Laul individuaaltund (VI), 1x nädalas - Vivi Maar (9/12)

1. Anne-Grete
2. Bianka
3. Carolyn
4. Emma Paula
5. Karin
6. Kristelle
7. Olga
8. Saara
9. Simona

Laul individuaaltund 1x nädalas - Madli Ainsalu (3/4)

1. Emma
2. Grete
3. Victoria

Laul individuaaltund (VE), 1x nädalas - Viveli Maar (6/10)

1. Aleksandr
2. Bianca Lily
3. Kärt
4. Marcella Mio
5. Marta
6. Roosimari

ind.laul ja basskitarr vaheldumisi - Mirjam Dede, Andres Alaru (1/4)

1. Anna-Liisa

Laul ja rütmiklaver individuaaltund 1x nädalas vaheldumisi - Viveli Maar/Madis Muul (1/4)

1. Jonathan Erwin

Individuaaltund ja 1x kuus rühmatund õpetaja Mirjami õpilastele, TÄIS! - Mirjam Dede (6/7)

1. Brit
2. Hanna-Lotta
3. Hedvig
4. Mette
5. Miia Margaret
6. Mona Lene

Laul individuaaltund (HM) N 1x nädalas - Helin-Mari Arder (5/7)

1. Anette
2. Emma
3. Emma Liise
4. Säde
5. Sara Sofia Anoushka

 

Kitarriõpe

kitarriõpe ind.tund K 1 x nädalas 30 min Ats. - Ats Tani (2/4)

1. Jarko
2. Maru

Kitarriõpe individuaaltund (A) 1 x nädalas 45 min. - Ats Tani (3/4)

1. Emma Johanna
2. Emma Vanessa
3. Loviise

Kitarri paaristund K - Ats Tani (2/4)

1. Aliis
2. Kreete

Basskitarr ind.tund Kolmapäeviti 1 x nädalas 45 min - Andres Alaru (2/4)

1. Anna-Liisa
2. Sander

 

Klaveriõpe

Klaveriõpe individuaaltund(MA) TÄIS! 1 x nädalas - Margit Elviste (16/17)

1. Aleksandra
2. Anette
3. Annabel
4. Grete
5. Heidi
6. JingxinZhang
7. Kaspar
8. Ketlin
9. Kirke Lea
10. Kristian
11. Laura
12. Malene- Mei
13. Merili
14. Miia
15. Pauliine
16. Rasmus

Klaveriõpe individuaaltund(MA) TÄIS! 2 x nädalas - Margit Elviste (6/6)

1. Elina
2. Karina
3. Leelo
4. Linda
5. Rahel
6. Sandra

Klaveri rühmaõpe 9-11a. Kaja KK T kell 14:35-15:20 1 x nädalas 45 min. - Triin Sarap (1/8)

1. Harald

Klaveri rühmaõpe 7-8a. Kaja KK T kell 13:45-14:30 1 x nädalas 45 min - Triin Sarap (1/8)

1. Krissy Riin

Rütmimuusika saateklaver ind. tund 45 min. E 1 x nädalas - Madis Muul (6/7)

1. Anneliis
2. Kaarel Kristjan
3. Kelly
4. Liisa
5. Mirtel
6. Ralf

Klaveri rühmaõpe7-8a. L kell 11:30 - Triin Sarap (3/8)

1. Brita
2. Mihkel
3. Tim

Klaveri rühmaõpe 5-6a. L 10:30 - Triin Sarap (3/8)

1. Caroline
2. Marie
3. Marta

Klaveri rühmaõpe 7-8a. R 15:40 TÄIS! - Triin Sarap (8/8)

1. Ella
2. Emily
3. Johanna Elisabeth
4. Karl
5. Kristina
6. Malene- Mei
7. Margaret
8. Markus

Klaveri rühmaõpe 9-12a. R 14:50 - Triin Sarap (7/8)

1. Henri
2. Luisa
3. Mihkel
4. Mirell Maria
5. Miriam
6. Richard
7. Sandra Victoria

Klaveri individuaalõpe (T) 1 x näd. 30 min. - Triin Sarap (3/6)

1. Isabel Elysia
2. Karin
3. Nora

Klaveriõppe individuaalõpe (T) 45 min. 1 x nädalas - Triin Sarap (5/6)

1. Brianna
2. Emma
3. Hayden
4. Jani
5. Sissi Merrit

Rütmimuusika klaver ind.tund (M) Teisipäev 1 x nädalas 45 min - Madis Muul (3/6)

1. Katarina
2. Nora Liisa
3. Säde

Rütmimuusika klaver (A) K 1 x nädalas ind.tund 45.min - Andres Alaru (2/3)

1. Varje
2. Zahra

 

Kandleõpe

Kannel 1 x nädalas 45 min ind. tund - Helina Ardel (1/1)

1. Liis-Marii

Kannel ind.tund 30.min. TÄIS - Helina Ardel (3/3)

1. Eleanor
2. Mariell
3. Stella

 

Ukuleleõpe

Ukulele paaristund 1 x näd 45 min. - Hanna-Liis Lao (2/4)

1. Paula
2. Sigrid

Ukulele rühmaõpe 7-8a. R 14:00 - Hanna-Liis Lao (2/8)

1. Anna
2. Bjorn

Ukulele rühmatund 1.tase R kl 16:30- 17.15 - Hanna-Liis Lao (2/8)

1. Aleksander
2. Mirjam

Ukulele rühmatund 2.tase R kell 15:45-16.30 - Hanna-Liis Lao (4/8)

1. Joonas
2. Loore Linda
3. Sandra
4. Sarah

Ukulele rühmatund 3.tase R kell 15:00-15.45 - Hanna-Liis Lao (4/8)

1. Felly
2. Heleri
3. Marii
4. Säde

õp. Helina ukulele ind. tund 30 min. 1 x nädalas Helina Ardel TÄIS! - Helina Ardel (1/6)

1. Sigrit

õp.Helina ukulele ind. tund 45 min. 1x nädalas Helina Ardel TÄIS! - Helina Ardel (4/5)

1. Annabel
2. Emma Joanna
3. Laurell
4. Marie

Ukulele rühmaõpe 4. tase R 17.15-18.00 - Hanna-Liis Lao (2/8)

1. Aliis
2. Mia Mirtel

 

Trummiõpe

Trummiõpe alates 8a. õp. Martin E või T ind.tund 1 x nädalas 45 min. - Martin Petermann (7/7)

1. Georg
2. Gustav
3. Kaspar
4. Maria
5. Õnne-Liis
6. Paul-Johan
7. Pertel

Trummiõppe paaristund alates 8a. 1 x nädalas 45 min. - Martin Petermann (2/4)

1. Jakop
2. Pelle

Trummiõppe ind. tund N 1 x nädalas 45 min. - Priit Arge (1/6)

1. Tähe

Täiskasvanutele trummiõpe tunnihinna alusel ( ind. tund) - Martin Petermann (1/4)

1. Mark Martin

Trummiõpe alates 8a. õp.Martin E või T ind.tund 1 x näd. 30 min. - Martin Petermann (4/4)

1. Fredrik Georg
2. Lenny
3. Robert
4. Robin

 

Viiuliõpe

Viiuliõpe ind. tund 30 min 1 x nädalas - Helina Ardel (1/2)

1. Jalmar

Viiuliõpe ind. tund 45 min 1 x nädalas - Helina Ardel (2/2)

1. Elis
2. Katariina

 

Kontrabassi õpe

Kontrabassi ind. tund K 1 x nädalas 45 min - Andres Alaru (1/6)

1. Taito

 

Solfedžo/Noodiõpe

Solfedžo algklassidele 1 x näd. 45 min - Vivi Maar (11/14)

1. Aleksandr
2. Anette
3. Brianna
4. Elina
5. Georg
6. Harald
7. Heleri
8. Ida Lotta Ingel
9. Kristina
10. Säde
11. Stella