REGISTREERI TUNDI 

Miks tulla beebide muusikatundi? | Sünnist kolmanda eluaastani

 

Beebid 2-3 aastasedBeebide ja väikelaste rühmadesse ootame lapsi vanuses 5 elukuud kuni 3 aastat ema, isa või saatjaga. Tunni kestvus on 30 minutit.
2-3 aastaste tunni kestvus 40 minutit.
Muusika nautimisele eelneb ja järgneb soovi korral lõbus koosolemine mängutoas.

Õppeaastal 2020/ 2021 on väikelaste muusikatundide õpetaja:

Vaata: TUNNIPLAAN

Tunnist osavõtt toimub korrakaardi alusel. Esimese korrakaardi makse sooritatakse  registreerimisel. Tundi tulles väljastab administraator teile kaardi.

Enne tunni algust palume esitada kaart administraatorile kohaloleku märkimiseks.
Uus kaart väljastatakse peale esitatud arve laekumist.

NB! Väikelaste rühm avatakse, kui registreerunud on vähemalt 4 last.

Beebide ja väikelastegi puhul on oluline regulaarne tundidest osavõtt, seepärast on korrakaardil ka tingimused:

  • Ostes 4 korra kaardi (40 EUR) saate tundides osaleda 4 X, arvestatud puudumiste arv 2.

Registreerimistasu väikelastele on 40 EUR, mis on ettemaks 4 korra kaardile. Kui teil puudub registreerimisel vajalik pangalingi ülekandeks vajalik konto SEBs, LHVs või Swedbankis, siis palume registreerimissüsteemis täita ankeet vajalike andmetega, mille järgselt edastame arve. 

 NB! Kui laps on juba registreeritud meie huvikooli, siis edasised maksed toimuvad arvete alusel. Palume edaspidi mitte kasutada registreerimiseks ettenähtud pangalinki.

  •  Ühekordseid näidistunde me ei paku. Lapsed vajavad harjumist ning meie kogemus ütleb, et minimaalne aeg mõistmaks meie töö mõju lapsele on neli tundi. 4 korra kaardiga saategi tutvuda meie huvikooliga. Kui arvate, et ei soovi jätkata Meero Muusik huvikoolis, palume teil sellest  kirjalikult teatada aadressil:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.   Registreerimistasu me ei tagasta.Videod tunnist:

 2018 jõulutund, Säde isalt Marguselt.


2019 kevad, Säde isalt Marguselt.